Belka
Niedziela, 18 Kwietnia 2021   imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bliskie Konto Pocztowe najlepsze wśród kont osobistych

Data publikacji: 2017-09-02, Data modyfikacji: 2017-09-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Bliskie Konto Pocztowe najlepsze wśród kont osobistych

W sierpniowym „Rankingu kont osobistych – najlepsze oferty” Bliskie Konto Pocztowe zajęło 1. miejsce. Wśród zalet konta autorzy rankingu wymienili m.in. dostępność obsługi rachunku w największej sieci placówek Banku Pocztowego i Poczty Polskiej liczącej 4600 punktów oraz możliwość uzyskania 600 zł zwrotu za korzystanie z karty do konta.

Bliskie Konto Pocztowe Banku Pocztowego zajęło 1. miejsce w sierpniowym rankingu kont osobistychuzyskując 84,43 na 90 możliwych do zdobycia punktów. Autorzy rankingu z porównywarki finansowej TotalMoney PL przygotowali zestawienie kont z myślą o Klientach, którzy nie wyobrażają sobie korzystania jedynie z bankowości online, ale wybierając konto doceniają także możliwość skorzystania z porady 
w placówce, gdyż taką formę kontaktu z bankiem preferują.

- Mimo rosnącej liczby Klientów korzystających z bankowości przez internet czy smartfon, wciąż nie brakuje osób, które cenią sobie obsługę finansową świadczoną w placówkach. Dlatego ponad 1,3 mln naszych Klientów docenia fakt, że z ofertą i usługami jesteśmy dostępni w ponad 4600 placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej w nawet najmniejszych miejscowościach – mówi Karolina Stefanowicz, Dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów w Banku Pocztowym.

O miejscu w rankingu, w którym najlepsze okazało się Bliskie Konto Pocztowe Banku Pocztowegodecydowały: jak najniższe opłaty za konto i kartę, dostępność bankomatów, operacje zlecane w oddziale: przelewy zewnętrzne, wpłaty i wypłaty gotówki oraz dyspozycja zlecenia stałego. Ponadto banki dostawały dodatkowe punkty za preferencyjne warunki innych produktów dla posiadaczy konta, darmowe uruchomienie limitu w koncie oraz premię za określone działania związane z aktywnością na rachunku i karcie.

Bliskie Konto Pocztowe jest darmowe, jeśli Klient wykona w miesiącu transakcje kartą do konta o łącznej wartości 300 zł. W ramach prowadzonego w Banku Pocztowym rachunku darmowe są także wpłaty i wypłaty gotówki realizowane w placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej – w sumie w 4600 punktach rozlokowanych na terenie całego kraju. Za 5  zł miesięcznie Klienci uzyskają także dostęp do wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach w kraju i za granicą. Zachętą do korzystania z karty do konta stanowią Programy, dzięki którym na konto Klienta może wrócić w roku aż 600 zł – 240 zł w ramach Programu Same Korzyści (za płatności kartą w punktach należących do kategorii: zdrowie, kultura lub sport i rekreacja oraz 360 zł w Programie Pocztowe Korzyści.

Bank Pocztowy SA, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Bank Pocztowy SA
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mysłowice

Mysłowice – miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim. Położone jest nad rzeką Przemszą, na Wyżynie Śląskiej. Liczba ludności to około 75 tyś. mieszkańców (stan na 2013). Miasto, w którego skład wchodzi 18 dzielnic leży w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Autostrada A4 i droga ekspresowa S1 przechodząca przez miejscowość znacznie skracają czas potrzebny, aby dostać się m.in. do Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Bielska-Białej i Cieszyna.

Miasto pochodzi z czasów średniowiecza. Świadczy o tym m.in. jego zabudowa. Kościół p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny pochodzi z XIV w. Warto również odwiedzić miejsca pamięci: Pomnik Powstańców Śląskich, Pomnik Tadeusza Kościuszki, Pomnik Żołnierzy 23 Batalionu Saperów Śląskich oraz Pomnik Kard. Augusta Hlonda; muzea: Centralne Muzeum Pożarnictwa i Muzeum Miasta Mysłowice. Czas wolny można spędzić podziwiając pomniki przyrody. Wystarczy wyruszyć na czerwony lub zielony szlak rowerowy.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola