Belka
Niedziela, 18 Kwietnia 2021   imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czy radni dostaną służbowe laptopy?

Data publikacji: 2012-01-07, Data modyfikacji: 2012-01-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Czy radni dostaną służbowe laptopy?

Magistrat chce zaoszczędzić na hurtowo kupowanym papierze, dlatego przygotowuje zestawienie mające pokazać, co jest droższe służbowe laptopy czy dalsze korzystanie z tradycyjnych środków. Dzięki laptopom radni będą mogli cały czas być ze sobą i urzędnikami w kontakcie. miliby być również zobowiązani do regularnego korzystania ze skrzynek e-mailowych. Laptopy miałyby być przechodnie.

Monika Chruścińska, Źródło artykułu: Dziennik Zachodni, Autor zdjęć: m-ce24.pl
 
Komentarze
Lulu z Honolulu   2012-01-27 21:30:33
Jasne dać im laptopy i papier bo tak zapewne to się skończy. Proponuję jeszcze co by mieszkańcy dobrowolnie opodatkowali się na drobne wydatki dla radnych bo mają jeszcze mało:))) Zastanówmy się jak moglibyśmy jeszcze uprzyjemnić im życie...a oni na pewno nam się odpłacą podniesieniem jakiejś drobnej opłaty, wszak radny też człowiek
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mysłowice

Mysłowice – miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim. Położone jest nad rzeką Przemszą, na Wyżynie Śląskiej. Liczba ludności to około 75 tyś. mieszkańców (stan na 2013). Miasto, w którego skład wchodzi 18 dzielnic leży w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Autostrada A4 i droga ekspresowa S1 przechodząca przez miejscowość znacznie skracają czas potrzebny, aby dostać się m.in. do Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Bielska-Białej i Cieszyna.

Miasto pochodzi z czasów średniowiecza. Świadczy o tym m.in. jego zabudowa. Kościół p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny pochodzi z XIV w. Warto również odwiedzić miejsca pamięci: Pomnik Powstańców Śląskich, Pomnik Tadeusza Kościuszki, Pomnik Żołnierzy 23 Batalionu Saperów Śląskich oraz Pomnik Kard. Augusta Hlonda; muzea: Centralne Muzeum Pożarnictwa i Muzeum Miasta Mysłowice. Czas wolny można spędzić podziwiając pomniki przyrody. Wystarczy wyruszyć na czerwony lub zielony szlak rowerowy.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola