Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kandydaci do Rady Miasta Mysłowice - Drużyna Wojciecha Króla

 
Podczas konwencji wyborczej, Wojciech Król zaprezentował wszystkich kandydatów, którzy z jego listy będą kandydować do Rady Miasta Mysłowice. Prezentuję Państwu moją drużynę. Ludzi, których znacie, bo są to osoby, które aktywnie działają w Mysłowicach. Cieszę się, że na liście mysłowickiej Koalicji Obywatelskiej znalazły się osoby kompetentne, wrażliwe na dobro miasta. Dziękuję im za zaufanie, za to, że razem ze mną chcą zmienić Mysłowice – mówi Wojciech Król Mysłowice podzielone są na cztery okręgi wyborcze. Listę mysłowickiej Koalicji Obywatelskiej w okręgu nr 1 otwiera Marta Górna, nauczycielka II Liceum Ogólnokształcącego. W okręgu nr 2 numer pierwszy na liście zajął wiceprzewodniczący rady miasta Wiesław Tomanek. W okręgu nr 3 listę otwiera profesor Jacek Szołtysek, a w czwartym radny Antoni Zazakowny. Wojciech Król zaprezentował też nazwisko mysłowickiej kandydatki do Sejmiku Województwa Śląskiego. Postawiliśmy na znaną i kompetentną osobę. Jest nią Dorota Konieczny-Simela, dyrektorka I Liceum Ogólnokształcącego, która podczas ostatnich wyborów samorządowych, gdy kandydowała do Rady Miasta Mysłowice zdobyła rekordowe poparcie mieszkańców – mówił Wojciech Król #dasię #Mysłowice #WojciechKról Wojciech Król, poseł na Sejm RP Kandydat na prezydenta Mysłowic -- facebook.com/krolposlem instagram.com/krolposlem/

 


Wojciech Król
 
Data pliku video: 2018-09-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mysłowice

Mysłowice – miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim. Położone jest nad rzeką Przemszą, na Wyżynie Śląskiej. Liczba ludności to około 75 tyś. mieszkańców (stan na 2013). Miasto, w którego skład wchodzi 18 dzielnic leży w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Autostrada A4 i droga ekspresowa S1 przechodząca przez miejscowość znacznie skracają czas potrzebny, aby dostać się m.in. do Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Bielska-Białej i Cieszyna.

Miasto pochodzi z czasów średniowiecza. Świadczy o tym m.in. jego zabudowa. Kościół p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny pochodzi z XIV w. Warto również odwiedzić miejsca pamięci: Pomnik Powstańców Śląskich, Pomnik Tadeusza Kościuszki, Pomnik Żołnierzy 23 Batalionu Saperów Śląskich oraz Pomnik Kard. Augusta Hlonda; muzea: Centralne Muzeum Pożarnictwa i Muzeum Miasta Mysłowice. Czas wolny można spędzić podziwiając pomniki przyrody. Wystarczy wyruszyć na czerwony lub zielony szlak rowerowy.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola