Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mysłowice i problemy przedsiębiorców. Ma być lepiej!

 
I Forum Małych i Średnich Przedsiębiorstw, odbyło się 6 maja w Szybie Bończyk w Mysłowicach. Organizatorem Forum było Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Przedsiębiorczości. Mysłowice i problemy przedsiębiorców. Ma być lepiej! Przedsiębiorcy chcą aby Mysłowice się zmieniały, aby po wielu latach został stworzony tu dobry klimat do inwestowania i prowadzenia biznesu. Do zrobienia jest wiele. Pomysłodawcy forum postawili wysoko poprzeczkę. Nie tylko władzy samorządowej ale również sami sobie. Nowa perspektywa Unijna to nowe pieniądze -- ale też nowe wymagania. Inicjatywy są potrzebne. Teraz potrzeba jest grupa do ich realizowania. Trzeba wypracować dialog pomiędzy samorządem a firmami. Przez wiele lat było to zaniedbane. Teraz pojawiają się przysłowiowe jaskółki. Urzędnicy zdają sobie sprawę z trudnej sytuacji. Pierwsze forum ma szansę zaowocować kolejnymi zmianami.

 


dlaCiebietv
 
Data pliku video: 2013-05-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mysłowice

Mysłowice – miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim. Położone jest nad rzeką Przemszą, na Wyżynie Śląskiej. Liczba ludności to około 75 tyś. mieszkańców (stan na 2013). Miasto, w którego skład wchodzi 18 dzielnic leży w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Autostrada A4 i droga ekspresowa S1 przechodząca przez miejscowość znacznie skracają czas potrzebny, aby dostać się m.in. do Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Bielska-Białej i Cieszyna.

Miasto pochodzi z czasów średniowiecza. Świadczy o tym m.in. jego zabudowa. Kościół p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny pochodzi z XIV w. Warto również odwiedzić miejsca pamięci: Pomnik Powstańców Śląskich, Pomnik Tadeusza Kościuszki, Pomnik Żołnierzy 23 Batalionu Saperów Śląskich oraz Pomnik Kard. Augusta Hlonda; muzea: Centralne Muzeum Pożarnictwa i Muzeum Miasta Mysłowice. Czas wolny można spędzić podziwiając pomniki przyrody. Wystarczy wyruszyć na czerwony lub zielony szlak rowerowy.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola