Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Symulacja wypadku drogowego

Data publikacji: 2018-08-04, Data modyfikacji: 2018-08-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Wakacje i słoneczna pogoda, to wspaniałe warunki do spędzania czasu na wolnym powietrzu. Poruszając się drogami pamiętajmy jednak o bezpieczeństwie własnym oraz innych uczestników ruchu drogowego! Komenda Miejska Policji w Mysłowicach przy współpracy z mysłowickimi strażakami, Grupą Ratownictwa Medycznego z Dąbrowy Górniczej i fundacją "Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej", zorganizowała symulację wypadku drogowego. Celem akcji było uświadomienie kierowcom do czego może prowadzić brawura.

Pełna treść wiadomości na: myslowice.slaska.policja.gov.pl/k16/informacje/wiadomosci/239244,Symulacja-wypadku-drogowego.html
myslowice.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: myslowice.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mysłowice

Mysłowice – miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim. Położone jest nad rzeką Przemszą, na Wyżynie Śląskiej. Liczba ludności to około 75 tyś. mieszkańców (stan na 2013). Miasto, w którego skład wchodzi 18 dzielnic leży w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Autostrada A4 i droga ekspresowa S1 przechodząca przez miejscowość znacznie skracają czas potrzebny, aby dostać się m.in. do Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Bielska-Białej i Cieszyna.

Miasto pochodzi z czasów średniowiecza. Świadczy o tym m.in. jego zabudowa. Kościół p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny pochodzi z XIV w. Warto również odwiedzić miejsca pamięci: Pomnik Powstańców Śląskich, Pomnik Tadeusza Kościuszki, Pomnik Żołnierzy 23 Batalionu Saperów Śląskich oraz Pomnik Kard. Augusta Hlonda; muzea: Centralne Muzeum Pożarnictwa i Muzeum Miasta Mysłowice. Czas wolny można spędzić podziwiając pomniki przyrody. Wystarczy wyruszyć na czerwony lub zielony szlak rowerowy.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola