Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

O bezpieczeństwie z seniorami

Data publikacji: 2018-11-23, Data modyfikacji: 2018-11-23
A A AWydrukDrukuj  
 
W Domu Dziennego Pobytu "Złota jesień" odbyło się spotkanie z seniorami. Policjanci mysłowickiej komendy rozmawiali z mieszkańcami naszego miasta o bezpieczeństwie oraz udzielali cennych wskazówek, jak nie paść ofiarą oszustów. Seniorzy chętnie włączyli się w dyskusję z mundurowymi. Podczas spotkania nie zabrakło także kwestii związanej z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Stróże prawa zwrócili uwagę na zachowania, których wszyscy powinniśmy się wystrzegać oraz zachęcali do noszenia odblasków.

Pełna treść wiadomości na: myslowice.slaska.policja.gov.pl/k16/informacje/wiadomosci/247872,O-bezpieczenstwie-z-seniorami.html
myslowice.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: myslowice.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mysłowice

Mysłowice – miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim. Położone jest nad rzeką Przemszą, na Wyżynie Śląskiej. Liczba ludności to około 75 tyś. mieszkańców (stan na 2013). Miasto, w którego skład wchodzi 18 dzielnic leży w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Autostrada A4 i droga ekspresowa S1 przechodząca przez miejscowość znacznie skracają czas potrzebny, aby dostać się m.in. do Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Bielska-Białej i Cieszyna.

Miasto pochodzi z czasów średniowiecza. Świadczy o tym m.in. jego zabudowa. Kościół p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny pochodzi z XIV w. Warto również odwiedzić miejsca pamięci: Pomnik Powstańców Śląskich, Pomnik Tadeusza Kościuszki, Pomnik Żołnierzy 23 Batalionu Saperów Śląskich oraz Pomnik Kard. Augusta Hlonda; muzea: Centralne Muzeum Pożarnictwa i Muzeum Miasta Mysłowice. Czas wolny można spędzić podziwiając pomniki przyrody. Wystarczy wyruszyć na czerwony lub zielony szlak rowerowy.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola