Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uczniowie z certyfikatami Remagum Mysłowice w przyszłość

 
Piętnastu absolwentów IV klasy Technikum Mechanicznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego odebrało wczoraj certyfikaty odbycia praktyki zawodowej w mysłowickiej spółce Remagum. Uroczystego wręczenia certyfikatów dokonali prezydent Edward Lasok, prezes spółki Remagum Jerzy Gadomski i dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Ewa Zając. - Ci młodzi ludzie posiadają duży potencjał, który jesteśmy w stanie wykorzystać w naszej spółce. Za dobrą pracę gwarantujemy też wysokie wynagrodzenie – mówił podczas spotkania prezes Jerzy Gadomski. Przeprowadzone praktyki były skutkiem zawartego w ubiegłym roku porozumienia pomiędzy CKZiU z górniczą spółką. To pierwsza grupa tak licznie zorganizowanej praktyki zawodowej. Praktykanci otrzymali też, potwierdzone odpowiednim dokumentem, zapewnienie pierwszeństwa przyjęcia do pracy w spółce Remagum.

 


dlaCiebietv
 
Data pliku video: 2017-03-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mysłowice

Mysłowice – miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim. Położone jest nad rzeką Przemszą, na Wyżynie Śląskiej. Liczba ludności to około 75 tyś. mieszkańców (stan na 2013). Miasto, w którego skład wchodzi 18 dzielnic leży w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Autostrada A4 i droga ekspresowa S1 przechodząca przez miejscowość znacznie skracają czas potrzebny, aby dostać się m.in. do Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Bielska-Białej i Cieszyna.

Miasto pochodzi z czasów średniowiecza. Świadczy o tym m.in. jego zabudowa. Kościół p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny pochodzi z XIV w. Warto również odwiedzić miejsca pamięci: Pomnik Powstańców Śląskich, Pomnik Tadeusza Kościuszki, Pomnik Żołnierzy 23 Batalionu Saperów Śląskich oraz Pomnik Kard. Augusta Hlonda; muzea: Centralne Muzeum Pożarnictwa i Muzeum Miasta Mysłowice. Czas wolny można spędzić podziwiając pomniki przyrody. Wystarczy wyruszyć na czerwony lub zielony szlak rowerowy.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola